Lojistik Hizmetleri

Türkiye’deki 2 depo ve Amazon FBA, EU depoları ile e-ticaret lojistiği faaliyetlerinizi kolaylaştırıyoruz . 📈

E-Ticaret Lojistiği Nedir?

E-ticaret satış işleminin tamamen online kanallar aracılığı ile yürütüldüğü bir süreçtir. Bu sebeple de siparişler alıcıya kargo yoluyla iletilir.

  • E-ticaret sitesi ve pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişlerin depolanması.
  • Bulunan stoğun efektif şekilde yönetilmesi.
  • Siparişin alıcıya sorunsuz şekilde ulaştırılması.

Lojistik Hizmetlerimiz Nelerdir?

E-ticaret lojistik operasyonu hatasız yönetilmesi gereken zorlu bir süreçtir. Commertouch ise bu zorlu sürecin hatasız ve basit bir şekilde yönetimesini sağlıyor.

  • Ürünleri teslim alma ve depolama.
  • Sipariş ve çok kanallı stok yönetimi. 
  • Paketleme ve kargolama.
  • İade takibi.

Ürünleri Teslim Alma ve Depolama

Satışa sunacağınız ürünleri Commertouch’ın e-ticaret lojistiğine uygun depolarına bırakmanızla süreç başlıyor. Sonrasında ise ürünlerinizi en güvenli şekilde depomuzda bulunan raflara alıyor ve sipariş geldiği taktirde alıcıya ulaştırabilmek için hızlıca aksiyon alıyoruz.

Sipariş ve Çok Kanallı Stok Yönetimi

Stoklarınızı her bir kanal için ayrı ayrı takip edip güncellemenize gerek kalmıyor. Commertouch gelen her siparişte tüm kanallardaki stoklarınızı anlık olarak günceller ve stok bittiğinde ya da sipariş miktarından daha az kaldığında negatif bir durumla karşılaşmanızı önler.

Paketleme ve Kargolama

Özellikle çok sayıda ürün listeleyen e-ticaret satıcılarının yaşadığı en büyük problemlerden biri de paketleme ve kargolamadır. Commertouch ise ürünlerinizi kendi deposunda tutar ve gelen her siparişte ürünleri özenle paketleyerek en hızlı şekilde anlaşmalı olduğu kargoya teslim eder.

İade Takibi

Ürünleriniz Commertouch depolarındayken iade durumunda kargo hangi adrese gidecek? Tabikide iade kargolar da herhangi bir kusur bulunmuyorsa tekrardan stoğa girmek üzere Commertouch deposuna gelecek. Siz ise sadece iadelerinizi takip edeceksiniz.