E-Ticaret Sitesi Yönetimi

Commertouch’ın e-ticaret sitesi yönetimi hizmetiyle web sitenizi uçtan uca yönetir ve karlılığınızı artırırız. 🚀

e-ticaret site yönetimi 1

Neden Bir E-Ticaret Sitesi Açmalısınız?

Pazaryerlerinin artan komisyon ücretleri birçok satıcı için büyük bir problem haline geldi. Bu noktada en büyük kurtarıcı ise e-ticaret siteleri oluyor. 

  •  Markalaşmak için e-ticaret sitesi gerekiyor.
  • Pazaryeri komisyonu gibi ödemeler yok.
  • Marka kimliğinize uygun tasarım kullanabilme imkanı var.
5/5

Commertouch ile WordPress altyapısından Ticimax altyapısına geçiş yaptık ve uçtan uca e-ticaret site yönetimi hizmeti aldık. Şuan sitemiz çok daha hızlı ve hatasız şekilde işliyor.

Eytan Aji – fropie.com.tr

fropie logo
e-ticaret site yönetimi 2
E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN!
E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN! E-TİCARETTE BÜYÜYEN MARKALARIMIZI İNCELEYİN!
e-ticaret site yönetimi 3

E-Ticaret Sitesi Yönetiminde Neler Yapıyoruz?

Commertouch e-ticaret sitenizi uçtan uca yöneterek hem vakitten tasarruf etmenizi sağlar hem de satış rakamlarınız ile kar oranınızı artırmanızı sağlar.

  • İhtiyaç varsa altyapı belirlenir ve marka kimliğinize uygun şekilde e-ticaret siteniz açılır.
  • Kullanıcı deneyimini iyileştirilir.
  • Entegrasyon desteği sunulur.
  • Dijital reklam ve SEO düzenlemeleri yapılır.
  • Kampanyalar kurgulanır, tasarımları yapılır.
  • Aylık olarak hazırlanan kapsamlı raporlar iletilir.

Kampanyalarınızı Nasıl Kurguluyoruz?

Commertouch yılların verdiği e-ticaret danışmanlık deneyimiyle markanız, ürünleriniz ve hedef kitleniz için en ideal kampanya tiplerini belirler ve en doğru zamanlarda yayına alarak müşteriye ulaştırır. Bunun için öncelikle markanız, ürünleriniz, hedef kitleniz ve rakipleriniz detaylıca incelenir, sonrasında ise içerisinde özel günlerin de bulunduğu yıllık plana göre kampanyaları hayata geçirir.

e-ticaret site yönetimi 4
e-ticaret site yönetimi 5

E-Ticaret Sitesi Verilerini Nasıl Raporluyoruz?

E-ticaret sitenizi yönetirken aylık periyotlarla hazırladığımız raporları sizlere ulaştırmayı da ihmal etmiyoruz. Bu raporların içerisinde reklam verileriniz, kampanya verileriniz, cironuz, satış adetleriniz, organik ve reklam kaynaklı trafiğiniz gibi bilgilerle birlikte satışlarınızı daha da artırabilmek adına ekibimizin sunmuş olduğu öneriler de yer alıyor.

Sürdürülebilir çözümler ile büyüyen bir marka inşa edelim

Kullandığımız dijital teknolojiler ile e-ticaret ve dijital pazarlama ağınızı güçlendiriyor, büyümenizi hızlandırıyoruz.