2021 yılında Saf Nutrition ve Dermojet Nasıl Büyüdü?

İçindekiler

dijital büyüme

Dermojet’in 2021 Yılındaki Web Sitesi Büyümesi Nasıl Geldi?

Dermojet, rekabetin yüksek olduğu dermokozmetik kategorisinde faaliyetlerini gerçekleştiriyor. E-ticaret serüvenine pazaryerleri dışında kendi web sitesi üzerinden de devam eden Dermojet, 2021 yılının ikinci yarısında web sitesini yenileme kararı aldı. Bu karar ile birlikte ziyaretçiler daha ilgi çekici ve daha kullanışlı bir web sitesinden alışveriş yapmaya başladılar.

Web sitesi değişimi yanında farklı yatırımları da beraberinde getirdi.

Reklam yatırımları beraberinde web sitesindeki ziyaretçi sayısını artmasında oldukça etkili oldu.

Yapılan dönemsel kampanyalar ve fiyat karşılaştırma sitelerinde ürünlerin sergilenmeye başlamasıyla da birlikte ziyaretçilerin satışa dönme oranı da yaklaşık 8 kat artış gösterdi.

Dermojet’in kategorisinde ve satışını yaptığı markalar için önemli bir kaldıraç etkisi yaratabilecek fiyat karşılaştırma siteleri efektik olarak kullanılmaya başlandı.

Saf Nutrition’ın 2021 Yılı Nasıldı?

Saf Nutrition için 2021 yılı marka bilinirliğini artırma ve yeni müşteri kazanma yılı oldu. Yapılan dijital reklam çalışmalarında yeni üyelere özel tanıtımlar artırıldı. 2021 yılında bir önceki yıla göre yeni üyelerin sipariş sayısı 2 kat artış gösterdi. Yapılan segmentli mail çalışmaları ile müşterilerin ikincil siparişlerini vermesi sağlandı.

2021 yılında Saf Nutrition ve Dermojet Nasıl Büyüdü?

Konusunda bizden destek almak istiyorsanız formu doldurun!